Zasady

Co musisz zrobić, aby otrzymać dodatkowy urlop?

Jesteś ekspertem. Developerka to Twój żywioł. Tak duży, że prowadzisz projekty w obecnej pracy i poza nią. Pewnie nie masz chwili wytchnienia. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom! Dołącz do #EspeoCrew, zacznij pracę od urlopu i pozwól nam zadbać o Twój wellbeing w pracy. Oferujemy 3 dni dodatkowego, płatnego urlopu na start. Wykorzystaj go jak chcesz!

  1. Zaaplikuj na jedno z otwartych stanowisk na naszej stronie.
  2. Przejdź rekrutację i podpisz umowę do 20 kwietnia 2021.
  3. Pierwszego dnia pracy w Espeo nie nastawiaj budzika : ) Wyśpij się dobrze i zrób to także w ciągu kolejnych dwóch dni. Czwarty rozpoczniemy onboardingiem.
Well-being w Espeo

Co to jest well-being i w jaki sposób dbamy o niego w Espeo Software?

W dosłownym tłumaczeniu “well-being” oznacza dobrostan, a więc sytuację, w której człowiek czuje się komfortowo. W odniesieniu do pracy stosuje się to pojęcie, aby podkreślić dbanie o różnorodne potrzeby pracowników. Mówimy tu o realizacji potencjału, wspieraniu zdrowia psychicznego i fizycznego, budowaniu przyjaznego środowiska pracy, a także dawaniu poczucia bezpieczeństwa. To wszystko ma pomóc pracownikom czerpać satysfakcję z pracy oraz dobre samopoczucie.
Espeo dbanie o komfort pracowników ma w swoim DNA. Kultura naszej organizacji jest zakorzeniona w kulturze fińskiej, gdzie pracodawcy kładą ogromny nacisk na równowagę między pracą a życiem prywatnym, a także dobrostan pracowników.
Elastyczność

Możesz zacząć pracę o 7:00, a możesz o 9:00. Jeżeli masz potrzebę pracować jednego dnia 7h i kolejnego 9h to też jest to możliwe. Ważne, żeby nie kolidowało to z żadnymi istotnymi spotkaniami czy terminami wykonania zadań.

Zdrowie

W ramach najlepszej opieki zdrowotnej zapewniamy naszym pracownikom możliwość skorzystania z prywatnej opieki w Enel-med. Co środę odbywają się również zdalne zajęcia z jogi dla kręgosłupa.

Praca zdalna - Remote work
Praca zdalna

Nasi developerzy mają wybór: mogą pracować całkowicie zdalnie, z biura lub hybrydowo - nie tylko w czasach pandemii. Pracownicy pozostałych działów poza pandemią mają możliwość pracy zdalnej do 50% czasu pracy.

Ergonomiczne i atrakcyjne biuro

Biuro Espeo jest nowoczesne, a jego powierzchnia pomaga zachować bezpieczny dystans jeżeli ktoś tego potrzebuje. Wszystkie stanowiska pracy przygotowane są zgodnie z normami BHP. Masz możliwość pracy siedzącej i stojącej. Czeka na Ciebie także strefa chillout. Na dachu budynku znajduje się też taras z fantastycznym widokiem na miasto i Jezioro Maltańskie.

Smaczne i sycące przekąski

Promujemy zdrowe nawyki odżywiania, dlatego zapewniamy w biurze świeże owoce, miejsce do przygotowania zdrowych posiłków, blender dla fanów koktajli, a także wybór świetnej jakości herbat liściastych. Obchodzimy też Tłusty czwartek czy celebrujemy jedzenie rogali Świętomarcińskich. Wysyłamy również okazjonalne paczki dla naszych zdalnych pracowników : )

Sport i relaks

Bierzemy udział w różnych imprezach sportowych, organizujemy wewnętrzne wyzwania, dajemy możliwość skorzystania z kart Multisport. W biurze można skorzystać z bieżni, drążka do podciągania czy zagrać w tenisa sportowego. Lokalizacja biura pozwala na zaplanowanie treningu biegowego, czy spaceru przed lub po pracy wokół jeziora maltańskiego (w biurze dostępny jest prysznic).

Znajdź pracę dla siebie

Zobacz ofertę pracy →

Masz pytania? Pisz śmiało

Dbamy, aby proces rekrutacji był dla kandydatów przyjemny, komfortowy i nieformalny. Lubimy przeprowadzać jedną z rozmów osobiście, ale jesteśmy otwarci na rekrutację zdalną w 100%.
Skontaktuj się z nami
* Wymagane pola